Аутсорсингове агентство Mabolo

контекст контекст

smm smm

СЕО СЕО

контент контент

розробка сайтів розробка сайтів

інформаційний шум інформаційний шум

управління репутацією управління репутацією

Web-аналітика Web-аналітика

Чому варто довіритись Mabolo

Результативний маркетинг – це безперечно мистецтво. Мистецтво створювати емоції, викликати бажання і провокувати дію. Мистецтво якісного аналізу ринку і цільової аудиторії, професійного визначення ефективних каналів комунікації і побудови етапності роботи з ними, моніторингу та своєчасних коректив розвитку.

Власне, для реалізації всього перерахованого вище і існує Mabolo – ретельно підібрана і дбайливо вирощена команда всім серцем віддана своїй справі – вузьких фахівців, не один раз з’ївших собаку в своїх напрямках.

ТОП 5 причин співпраці з нами:

1. Практичні навички роботи з невеликими компаніями зі скромними бюджетами та великими холдингами зі світовим ім’ям, дозволяють завжди розробляти індивідуальний багаторівневий план розвитку проекту, тим самим виключаючи можливість шаблонної роботи і типового просування.

2. Талановите поєднання амбітності і відповідальності, бажання створювати велике до педантизму в деталях, формують незаперечну догму нашої роботи – від нашої ефективності безпосередньо залежить результат. Завдяки цьому ми завжди підбираємо найоптимальніші шляхи розвитку проекту і найменш витратні варіанти вирішення, виникаючих перешкод.

3. Бажання розвиватися і розвивати тече в жилах Mabolo. День за днем пізнаючи все більше нових інструментів і щодня тестуючи ново створений функціонал, ми не даємо зупинитися результату і постійно працюємо над підвищенням досягнутого рівня продажів клієнта.

4. Головний доказ професіоналізму Mabolo – наші задоволені клієнти, а їх накопичено вже не мало. За більш 5 років роботи ми встигли проявити себе, співпрацюючи з різноплановими проектами замовників з України, Росії, Німеччини, Англії, США і Канади.

5. Наш досвід включає найрізноманітніші проекти, від медичної тематики до виробництва хімії для промисловості, від дейтинг і магазинів одного товару до ювелірних заводів і супутникових телеканалів, від менеджменту житлових господарств і комп’ютерних послуг для фізичних осіб до інформаційної підтримки гала-концерту в ЄС.

Співпраця з нами – це гарантований результат успішно процвітаючого бізнесу. Ми віримо в те, що ми робимо, а наші клієнти вірять в нас.

Надійність
5 років досвіду роботи на ринку СНД і Європи
досвід
Більше 60 успішно реалізованих проектів
майстерність
14 професійних спеціалізованих департаментів
доступність
Представництва в 3 країнах: Україна, Росія і Німеччина
визнання
Власники більше 50 сертифікатів і дипломів
Отзывы